Organisatie

Regio FoodValley is een samenwerkingsverband van acht gemeenten, met samen 345.000 inwoners. De regio kent een klein bureau dat fungeert als een spin in het web. Gemeenten leveren ambtelijke capaciteit voor het uitvoeren van regionale opgaven. Zodoende houdt het regiobestuur sterke binding met de regiogemeenten. De regio ontwikkelt beleid en adviseert provincies, Rijk en Europese Commissie over wetten en regels. Ook coördineert de regio een uitvoeringsprogramma, dat een groot aantal projecten behelst. Deze projecten worden door samenwerkende gemeenten uitgevoerd. De regio faciliteert.

Samenstelling Regiobestuur

Naam Portefeuille Gemeente
Cees van der Knaap Voorzitter Ede
Wouter Kolff Vice-Voorzitter Veenendaal
Aart de Kruijf RO, Wonen & Mobiliteit Barneveld
Dennis Gudden Economie & Werkgelegenheid Wageningen
Willemien Vreugdenhil Ede
Gerard Renkema Nijkerk
Petra Doornenbal Renswoude
Jolanda de Heer Rhenen
Ben Visser Scherpenzeel

De verslagen van de vergaderingen van de bestuurlijke overleggen zijn op te vragen via info@regiofoodvalley.nl.

Medewerkers Regiokantoor

Naam Functie Telefoonnummer Mailadres
Gert Boeve Directeur 0318 680 397 gert.boeve@regiofoodvalley.nl
Arjen Droog Ondersteunder Triple Helix partners 0318 680 065 arjen.droog@regiofoodvalley.nl
Liesbeth de Jong Secretaris Regiocommisie en projectleider Bevrijdingstoerisme 0318 680 667 liesbeth.de.jong@regiofoodvalley.nl
Gerard Koorevaar Controller 0318 680 142 gerard.koorevaar@regiofoodvalley.nl
Jolanda Wauben Communicatiemedewerker 0318 680 382 jolanda.wauben@regiofoodvalley.nl
Ingrid Jonker Directiesecretaresse 0318 680 667 ingrid.jonker@regiofoodvalley.nl
Rodé van Zalingen Secretaresse 0318 680 619 rode.van.zalingen@regiofoodvalley.nl
Mariska Blotenburg Secretaresse 0318 680 743 mariska.blotenburg@regiofoodvalley.nl
Theo Neyenhuis EU Representative +31 6 5756 2356 theo.neyenhuis@regiofoodvalley.nl
Carola Prins Projectleider Valleihopper carola.prins@regiofoodvalley.nl