Raadsinformatiebijeenkomst Aanpak Veluwe
Categorieën
Op woensdag 20 mei 2026 organiseren wij een raadsinformatiebijenkomst over de Aanpak Veluwe voor de gemeenteraadsleden van Regio Foodvalley en Putten.
De Aanpak Veluwe raakt direct aan de toekomst van ons landelijk gebied. Het is een gezamenlijke aanpak van overheden om te werken aan natuurherstel, water en stikstofreductie. Daarmee ontstaat stap voor stap weer ruimte voor ontwikkeling.
Tijdens deze informatieavond nemen we je stap voor stap mee in de context van de Aanpak Veluwe. Waar komen we vandaan, waar staan we nu en wat ligt er de komende tijd voor ons? We staan stil bij het proces, het tijdspad en de rol van de verschillende overheden: het Rijk, de provincie en de gemeenten. Ook laten we zien hoe de regionale inzet aansluit op het Uitvoeringsplan Stikstof Regio Foodvalley.
Programma
- 18.45 uur – Inloop met koffie en thee
- 19.00 uur – Welkom en toelichting door Jan Pieter van der Schans, portefeuillehouder Landelijk gebied Regio Foodvalley
- 19.15 uur – Test uw kennis tijdens de quiz
- 19.30 uur – Toelichting op de context, het proces en het tijdspad van de Aanpak Veluwe
- 20.00 uur – Korte pauze
- 20.15 uur – Inhoudelijke toelichting op de Aanpak Veluwe
- 21.00 uur – Afsluiting met aansluitend een netwerkborrel
- 21.30 uur – Einde bijeenkomst
Aanmelden
De raadsleden hebben via de griffier een uitnodiging ontvangen, de aanmeldlink staat in de uitnodiging.